РІШЕННЯ    № 24/23 Про внесення змін до штатного розпису Закладу загальної середньої освіти «Ліцей села Овадне Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області»

Дата: 11.04.2023 11:17

ХХIV сесія VIII скликання

04.04.2023                                      с. Овадне                                              № 24/23

Про внесення змін до штатного розпису

Закладу загальної середньої освіти

«Ліцей села Овадне Оваднівської сільської ради

Володимирського району Волинської області»

Згідно Законів України «Про місцеве  самоврядування  в Україні», «Про повну загальну середню освіту», керуючись  наказом  Міністерства освіти і науки України  №1205 від  06.12.2010 року «Про затвердження Типових  штатних  нормативів  загальноосвітніх навчальних закладів» за  погодженням  з  постійними комісіями сільської ради,  сільська  рада,

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до штатного розпису Закладу загальної середньої освіти

«Ліцей села Овадне Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області»  станом на 01.04.2023 року, ввівши 1 штатну одиницю водія автотранспортних засобів (автобуса).

2.Затвердити і ввести в дію з 01.04.2023 року штатний розпис Закладу загальної середньої освіти «Ліцей села Овадне Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області» у новій редакції (додається).

3. Визнати таким, що втратив чинність з 01.04.2023 року штатний розпис

Закладу загальної середньої освіти «Ліцей села Овадне Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області» від 01 січня 2023 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                                Сергій ПАНАСЕВИЧ

Тетяна Іващенко 0675560597