РІШЕННЯ  24/ 9 Про внесення змін до рішення сільської ради №23/59 від 23.02.2023 «Про продовження дії  договору оренди землі»

Дата: 11.04.2023 11:44

ХХIV сесія VIII скликання

04.04.2023                                      с. Овадне                                                  24/ 9

Про внесення змін до рішення сільської ради

№23/59 від 23.02.2023 «Про продовження дії

договору оренди землі»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши клопотання ПрАТ «ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА ПТАХОФАБРИКА», в особі генерального директора Собіпан С.М., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та комунальної власності, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сільської ради від 23.02.2023 року № 23/59 «Про продовження дії договору оренди землі» та замінити слова  «- пункт 3.1 – договір укласти на строк 10 (десять) років» на «- пункті 3.1 – договір укласти на строк 17 (сімнадцять) років».

2. Зобов’язати ПрАТ «ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА ПТАХОФАБРИКА» в особі генерального директора Собіпан С.М. у місячний термін укласти додаткову угоду до договору оренди землі № б/н від 23.03.2016 року та провести реєстрацію права оренди згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та комунальної власності.

Голова                                                                                   Сергій ПАНАСЕВИЧ

Савас Олена 0675560597