Змагання зі спортивного орієнтування серед юнаків Оваднівської територіальної громади

Дата: 20.04.2023 11:48

19 квітня відбувся VI відкритий Чемпіонат Оваднівської територіальної громади зі спортивного орієнтування серед юнаків, що проходив в урочищі «Капітулка».

У Чемпіонаті взяли участь команди юнаків та дівчат шести закладів освіти громади: команда Ліцею села Овадне (предстравниця Антоніна Мороз), команда Гімназії села Сусваль (представники Юрій Челядин та Іван Гнатюк), команда ліцею села Галинівка (представники Віктор Челядин та Світлана Королевич), команда Ліцею села Овлочин (представниця Ірина Гвоздецька), команда Гімназії села Верба (представник Сергій Грух), команда Гімназії села Гайки (представниця Валентина Ващук).

Наша громада завжди славилася своїми туристичними здобутками зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді, пропаганди різноманітних форм і засобів здорового способу життя, патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України.

За результатами Чемпіонату загальнокомандне І місце зайняла команда Гімназії села Верба; ІІ місце команда Ліцею села Овлочин; ІІІ місце  команда Гімназії села Сусваль.

Гуманітарний відділ Оваднівської сільської ради висловлює подяку організаторам Чемпіонату: Олександрові Ковальчукові, Вікторові Челядинові, Юрієві Челядинові, Антоніні Мороз, Ірині Гвоздецькій, Валентині Ващук, суддівській колегії: Іванові Гнатюкові, та директорові Володимирської ДЮСШ Володимирові Гнатюкові за організацію та проведення Чемпіонату.