Волинська область, Володимирський район

ПРОЄКТ РІШЕННЯ   № 27/45 від 02.08.2023 Про підготовку лота для продажу права на оренду на земельних торгах

Дата: 01.08.2023 10:38

ХХVII сесія VIII скликання

02.08.2023                                       с. Овадне                                             № 27/45

Про підготовку лота для

продажу права на оренду на

земельних торгах

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 122, 134-137 Земельного кодексу України, Закону України від 19 жовтня 2022 року № 2698 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель», з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет для реалізації програм соціально-економічного розвитку та для економії коштів місцевого бюджету, та з метою підготовки лота до проведення земельних торгів, сільська рада.

ВИРІШИЛА:

1.Включити до переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами, земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності , цільове призначення: (код 01.17) земельні ділянки запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) площею 30,7380 га кадастровий номер 0725580800:05:001:2342 терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що  розташована за межами населених пунктів Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області.

2.Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 30,7380 га кадастровий номер 0725580800:05:001:2342 на території Оваднівської сільської ради (за межами населеного пункту) Володимирського району Волинської області з подальшою зміною її цільового призначення .

3.Документацію із землеустрою розробляти з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою.

4.Оваднівській сільській раді забезпечити подання на затвердження сесією сільської ради погодженої в установленому порядку відповідної документації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та комунальної власності.

Голова                                                                                     Сергій ПАНАСЕВИЧ

Савас Олена