ПРОЄКТ РІШЕННЯ  27/19 від 02.08.2023 Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика».

Дата: 01.08.2023 11:53

ХХVII сесія VIII скликання

02.08.2023                                       с. Овадне                                                   27/19

Про надання згоди на передачу в суборенду

земельної ділянки ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика».

Розглянувши клопотання ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», відповідно до статей 12, 22, 117,122 Земельного кодексу України, статей  20, 22, 25 Закону України „Про землеустрій”, частини 5 статті 16 Закону України „Про Державний земельний кадастр”, Закону  України «Про оренду землі», ч 1. ст. 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та комунальної  власності, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» на передачу в суборенду ТзОВ  «ЛУЦЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» земельну ділянку згідно договору оренди землі від 23 березня 2016 року, додаткової угоди оренди землі від 21.04.2023 предметом якого є оренда земельної ділянки:

- площею 0.10000 га, кадастровий номер 0725583900:04:001:2339;

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться на території  Оваднівської (Овлочинської) сільської ради .

2.Зобов'язати ТзОВ  «ЛУЦЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» зареєструвати речове право на земельну ділянку, визначеному чинним законодавством України.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та комунальної власності.

Голова                                                                         Сергій ПАНАСЕВИЧ

Савас Олена