РІШЕННЯ №27/52 Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Дата: 11.08.2023 14:41

ХХVII сесія VIII скликання

02.08.2023                                       с. Овадне                                    №27/52

Про продаж права оренди земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства

З метою залучення додаткових коштів до місцевого бюджету та раціонального використання земель громади, керуючись ст. 12, 135, 136, 137, 207 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та комунальної власності, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 0,8456 га кадастровий номер 0720580400:00:001:0339 шляхом продажу права оренди на земельних торгах(аукціоні), яка розташована на території Оваднівської сільської ради( за межами населених пунктів) Володимирського району Волинської області

2. Виставити право оренди земельної ділянки терміном на 10 (десять) років площею 0,8456га (кадастровий номер 0720580400:00:001:0339) за межами населених пунктів на території Оваднівської сільської ради, Володимирського району Волинської області для ведення особистого селянського господарства для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

3.Затвердити проект договору оренди земельної ділянки, який пропонується

укласти з переможцем земельних торгів у формі аукціону (додається).

4. Стартовий розмір річної орендної плати земельної ділянки площею 0,8456 га (кадастровий номер 0720580400:00:001:0339) встановити на рівні 10% нормативної грошової оцінки землі.

5. Встановити значення кроку торгів у розмірі 1% стартової орендної плати за земельні ділянки, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах.

6. Уповноважити сільського голову за результатами проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки, підписати протокол проведення земельних торгів та укласти договір оренди земельної ділянки від імені організатора проведення земельних торгів – Оваднівської сільської ради.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та комунальної власності.

Голова                                                                                  Сергій ПАНАСЕВИЧ

Савас Олена