РІШЕННЯ 27/15 Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки Саганюку Петру Васильовичу

Дата: 11.08.2023 16:01

ХХVII сесія VIII скликання

02.08.2023                                       с. Овадне                                                   27/15

Про затвердження проекту землеустрою

та передачу в оренду земельної ділянки

Саганюку Петру Васильовичу

Відповідно до статей 12,22,36,93,123,124,134 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», частини 5 статті 16 Закону України „ Про Державний земельний кадастр, статті 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись п.34 ч.1cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та комунальної власності, розглянувши заяву жителя с. Сусваль Саганюка Петра Васильовича, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Саганюку Петру Васильовичу, для ведення городництва (01.07), кадастровий номер 0720584400:00:001:1110, площею 0,5200 га яка знаходиться на території Оваднівської сільської ради за межами населених пунктів.

2. Передати гр. Саганюку Петру Васильовичу в оренду строком на 15 років земельну ділянку комунальної власності для ведення городництва (01.07), кадастровий номер 0720584400:00:001:1110, площею 0,5200 га яка знаходиться на території Оваднівської  сільської ради  за межами населених пунктів.

3. Встановити орендну плату за земельні ділянки в розмірі 10% від загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення .

4.Громадянину Саганюку Петру Васильовичу у місячний термін укласти договір оренди на земельну ділянки та провести реєстрацію права оренди згідно з чинним законодавством. В разі не укладання договорів у встановлений термін пункт 1 даного рішення втрачає чинність.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та комунальної власності.

Голова                                                                    Сергій ПАНАСЕВИЧ

Савас Олена

ХХVII сесія VIII скликання