РІШЕННЯ № 28/1 Про затвердження порядку денного двадцять восьмої сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 29.09.2023 11:34

ХХVIII сесія VIII скликання

20 вересня 2023                                       с. Овадне                                    № 28/1

Про затвердження порядку денного

двадцять восьмої сесії Оваднівської сільської ради

восьмого скликання

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на двадцять восьмій сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання такий порядок денний:

1.Про затвердження порядку денного двадцять восьмої сесії восьмого скликання.

Доповідає: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович

2. Про внесення змін до рішення Оваднівської сільської ради від 16.06.2023 № 26/30 «Про затвердження структури апарату Оваднівської сільської ради загальної чисельності апарату та її виконавчих органів»

Доповідає: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

4.Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Оваднівської сільської територіальної громади на 2023- 2025 роки.

5. Про внесення змін до рішення Оваднівської сільської ради від  24.11.2020 № 1/18 «Про утворення виконавчого комітету Оваднівської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» зі змінами.

6. Про передачу основних засобів з балансу Оваднівської сільської ради у власність Комунального господарства Оваднівської сільської ради

7. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2022р.№ 22/56 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2023 рік».

Доповідає: Луцюк Олександр Вікторович начальник фінансового відділу Оваднівської сільської ради.

8. Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика».

Доповідає: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Савас Олена Борисівна.

9. Про затвердження матеріалів для продажу земельної ділянки на земельних торгах у формі електронного аукціону за адресою с. Овадне по вулиці Покровській.

10. Рішення № 26/35 від 16.06.2023 «Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки гр. Панасевичу Р.В. і гр. Нестерук М.В.», вважати таким що втратило чинність.

11.Про затвердження проектів землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок ПрАТ «Волиньобленерго», загальною площею 0, 0055га.

12. Про затвердження нормативної грошової оцінки та передачу в оренду земельних ділянок ПрАТ «Волиньобленерго».

13. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки для ведення городництва, площею 0,60 га. Антонюку Валентину Івановичу.

14. Про погодження меж генерального плану забудови міста Володимира.

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Хоманець Сніжані Анатоліївні для ОЖБ площею 0,25 га. с. Сусваль вул. Сільська, 15.

16.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га с. Красностав, вул. Веселкова,18, гр. Манічевій Галині Фадіївні.

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2283 га с. Ставки вул. Центральна,13, Глусь Любові Петрівні.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,25 га с. Ліски вул. Волинська,44, гр. Бранчуку Миколі Віталійовичу.

19. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) загальною площею 2,8818 га гр. Власюку Миколі Борисовичу.

20.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 3,1557 га. гр. Карачуну Ігорю Романовичу

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пилипюку Сергію Степановичу.

22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Дубасю Василю Михайловичу.

23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Ковальчук Ірині Анатоліївні.

24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Флисюк Валентині Олексіївні.

25.Про надання дозволу комунальному підприємству «Володимир водоканал» на розробку проектів землеустрою.

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Віннику Дмитру Олександровичу.

27.Різне.Доповідає:  сільський голова Панасевич Сергій Степанович

Голова                                                                                      Сергій ПАНАСЕВИЧ