РІШЕННЯ № 28/8 Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика».

Дата: 29.09.2023 11:26

ХХVIII сесія VIII скликання

20.09.2023                                       с. Овадне                                    № 28/8

Про надання згоди на передачу в суборенду

земельної ділянки ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика».

Розглянувши клопотання ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», відповідно до статей 12, 22, 117,122 Земельного кодексу України, статей  20, 22, 25 Закону України „Про землеустрій”, частини 5 статті 16 Закону України „Про Державний земельний кадастр”, Закону  України «Про оренду землі», ч 1. ст. 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та комунальної власності, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» на передачу в суборенду АТ «ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» земельну ділянку згідно договору оренди землі від 25 листопада 2015 року, протоколу земельних торгів від 25.11.2015р.,витягу з ДРРП № 161408599 від 28.03.2019 року предметом якого є оренда земельної ділянки:

- площею 4,00 га, кадастровий номер 0720580400:00:001:1266, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться на території Оваднівської (Білинської) сільської ради .

2.Зобов'язати АТ «ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» зареєструвати речове право на земельну ділянку, визначеному чинним законодавством України.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та комунальної власності.

Голова                                                                         Сергій ПАНАСЕВИЧ

Антонюк Надія