Берегиня місто Луцьк

Дата: 14.08.2018 10:15

VІІІ Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня» (м. Луцьк)

10 серпня 2018 року стартував VІІІ Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня».

Від імені   голови Оваднівської ОТГ Панасевича С. С., всього персоналу сільської ради та культпрацівників ОТГ з нагоди цього свята, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, охорони здоровя, соціальної політики та спорту Шамріцька Наталія Миколаївна передала керівницву обласного науково -методичного центру культури подарунки та найщиріші вітання.

Вулиця Лесі Українки у м. Луцьку перетворилася на суцільний етномузей – старовинні ремесла , вишивка, плетіння,  тіпання льону та безліч інших моментів з побуту української родини. Все це жило і перепліталося з народними піснями, які з ранку до вечора лунали  на центральній вулиці міста.

Народний аматорський фольклорний гурт «Джерело» БК с. Красностав  брав участь у відкритті фестивалю, на який завітали гості з усіх куточків України та із зарубіжжя.

Відкриття фестивалю відбулося в Луцькому замку, куди всі учасники йшли процесією від Свято-Троїцького Кафедрального Собору, де відбулося благословіння «Берегині».

Втомлені, але щасливі учасники гурту повернулися додому і з нетерпінням чекали неділі (12 серпня), бо «Джерело» - учасник мистецької акції «Ми нащадки своїх героїв» в урочищі «Вовчак».