День села Верба

Дата: 20.08.2018 08:32

ДЕНЬ  СЕЛА  ВЕРБА

19 серпня 2018 року у селі Верба відбулося свято Дня села.

В цей, двічі святковий день (церковне свято Преображення Господнього – Спаса та День села), біля клубу було гамірно та весело.

Діти грали ігри та забавлянки, а також дістали гарний настрій від «Свята фарб Холлі».

Святкова програма була насичена пінеспівами, віршами і танцями. Завітали на свято й гості: народний аматорський гурт «Сузір’я» - Турійського Будинку культури та заслужений артист естради Найда Ярослав Андрійович – уродженець села Верба.

Велелюдно було в цей святковий день біля сільського клубу. Місцеві жителі з родинами і гості з інших сіл насолоджувалися гарною погодою, концертною програмою, а також мали можливість скуштувати смачну кашу, запашний куліш, чудовий бограч і побувати в «Корчмі» де всіх частували варениками та салом.