Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації споруди електрозв'язку-вежі ТОВ «УКРТАУЕР»

Дата: 26.03.2021 20:09

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IV сесія VIII скликання

10.03.2021                                          с. Овадне                                                4/23

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в оренду для розміщення та експлуатації

споруди електрозв'язку-вежі ТОВ «УКРТАУЕР»

Розглянувши клопотання ТОВ «УКРТАУЕР» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до статей 12, 122, 123,134 Земельного кодексу України, статей 1, 19, 20, 22, 25,50 Закону України «Про землеустрій», ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Мінрегіонбуду № 289 від 06.11.2017 року, керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності, Оваднівська  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, кадастровий номер 0720584400:00:001:0830,  ТОВ «УКРТАУЕР»  в оренду на 49 років, на території господарського двору в межах села Сусваль Володимир-Волинського району, для будівництва та обслуговування споруди електрозв'язку - вежі ТОВ «УКРТАУЕР», площею 0,02 га, зі зміною цільового призначення на код КВЦПЗ – J 13.01- для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій.

2. Передати в оренду ТОВ «УКРТАУЕР»  земельну ділянку, кадастровий номер 0720584400:00:001:0830,  в оренду на 49 років,  площею 0,02 га, зі зміною цільового призначення на код КВЦПЗ – J 13.01- для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій.

3. Встановити орендну плату в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки за 1 рік.

4.   Контроль за виконанням цього рішення  покласти на постійну  комісію з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища та комунальної  власності.

Голова                                                                                   Сергій ПАНАСЕВИЧ