ОГЛЯД березневої сесії сільської ради.

Дата: 27.03.2021 09:00

10 березня на  черговій сесії Оваднівської сільської ради депутати прийняли   рішення «Щодо попередження загибелі бджіл при застосуванні пестицидів та агрохімікатів на території Оваднівської сільської територіальної громади» , аби на території громади не гинули бджоли., бо в попередні роки з цією бідою стикалося чимало мешканців сільських територій. Депутати зобов’язали суб’єктів господарської діяльності, членів особистих селянських господарств при застосуванні засобів захисту рослин дотримуватися чітких правил. Втім, затверджених правил повинні дотримуватися також і самі пасічники.

В попередні роки були також скарги громадян щодо неприємного запаху  у  добрив органічного походження, в т.ч. і посліду курей з птахофабрики. Дійсно , курячий послід є гарним добривом, покращує  грунт ,  але застосування його аби-як  несе шкоду довкіллю ( забруднюються грунтові води, повітря, розмножуються мухи, на купах гною пасуться ворони, пацюки). Депутати затвердили певні обмеження  в використанні таких добрив -   рішення  «Про застосування органічних добрив (барди мелясної, рідкого гною тварин, посліду курей промислових підприємств) на території Оваднівської  ОТГ»

У зв’язку з назрілою необхідністю забезпечення сталого розвитку тваринництва в особистих селянських господарствах було прийняте рішення «Про  створення громадських пасовищ на території Оваднівської сільської ради», згідно якого під громадські пасовища відводяться:

- Білинський СО -2 ділянки біля с. Охнівка;

- Галинівський СО -7 ділянок площею 176,46 га;

- Красноставський СО -7 ділянок площею 40.04га;

-  Оваднівська СР -8 ділянок площею 114,78 га;

- Гайківський СО - 4 ділянки площею 32.45 га;

- Овлочинський СО - 3 ділянки площею 76,05 га та 2 ділянки біля с. Ставки.

Враховуючи , що існуюча містобудівна документація вичерпала свій ресурс, та не забезпечує свого призначення як базового документу для вирішення питань розвитку та створення належних умов життєзабезпечення територіальної громади сіл  Охнівка та Білин , сільська рада  затвердила рішення «Про надання дозволу на розроблення  змін до  генерального плану поєднаного із детальним планом території окремої частини села Охнівка Володимир-Волинського району Волинської області»  та  «Про надання дозволу на розроблення  змін до  генерального плану поєднаного із детальними планами територій окремих частин села Білин Володимир-Волинського району Волинської області»

Відповідно до  наказу Головного управління Держгеокадастру у  Волинській області «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність» та акта приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної  у комунальну власність від 24.02.2021 року № 40-ОТГ сільська рада прийняла  безоплатно із державної у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею 429,6361 га , які розташовані за межами населених пунктів Білинської, Галинівської, Красноставської та Оваднівської сільських рад Володимир-Волинського району, Гайківської та Овлочинської сільських  рад Турійського району.Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної власності у комунальну власність Оваднівської сільської ради»)

Надано дозвіл на поділ земельних ділянок та розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам та юридичним особам у власність: ( «Про надання дозволу на   розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, в оренду»)

З 89 погоджених депутатами заяв -  60 від жителів  Овлочинського СО!.

З метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей, запобігання і профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень створена Служба у справах дітей Оваднівської сільської ради зі статусом юридичної особи (рішення «Про  створення  Служби    у  справах дітей Оваднівської сільської ради»)

Прийняті на сесії і рішення, що стосуються виконання бюджету Оваднівської територіальної громади: «Про затвердження звіту «Про виконання бюджету Оваднівської   об’єднаної територіальної громади за 2020 рік»,  та "Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020р.№ 2/34  «Про бюджет сільської територіальної громади на 2021 рік».