Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок

Дата: 06.05.2021 20:05

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

V сесія VIII скликання

13.04.2021                                     с. Овадне                                                № 5/24

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення  (відновлення) меж

земельних ділянок

Відповідно до статей 12, 22, 33 Земельного кодексу України, статей  20, 22, 25, 55 Закону України „Про землеустрій”, Закону України «Про оренду землі», частини 5 статті 16 Закону України „Про Державний земельний кадастр”,розглянувши клопотання ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища та комунальної  власності, Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):

- загальною площею 10 га, кадастровий номер 0725583900:04:001:2339, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває в оренді згідно договору оренди від 23.03.2016 року, яка знаходиться біля села Крать Оваднівської сільської ради.

2. ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» замовити у суб’єкта господарювання, який має право на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону, розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

3. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження  сесії  Оваднівської сільської ради.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну  комісію  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища та комунальної  власності .

Голова :                                                                              Сергій ПАНАСЕВИЧ