Рішення №15/30 від 18.02.2022 "Про передачу в оренду земельних ділянок ПП ФГ «Західний Буг»"

Дата: 09.06.2022 10:59

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV сесія VIII скликання

18.02.2022                                  с.Овадне                                                  №  15/30

Про передачу в оренду земельних

ділянок ПП ФГ «Західний Буг»

Відповідно до статей 12, 22, 33 Земельного кодексу України, статей  20, 22, 25 Закону України „Про землеустрій”, частини 5 статті 16 Закону України „Про Державний земельний кадастр”, статті 5 Закону України „Про особисте селянське господарство”, розглянувши клопотання ПП ФГ „Західний Буг” та документації із землеустрою, враховуючи  висновок постійної  комісії  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури,охорони  пам'яток  історичного середовища, Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Передати в оренду приватному підприємству«Фермерське господарство» Західний Буг»  земельні  ділянки :

- 1,5000 га, кадастровий номер 0720582200:00:001:0330;

- 0,0100 га, кадастровий номер 0720582200:00:001:0329;

які знаходяться на території господарського двору ,  Оваднівської (бувшої Красноставської)сільської ради  за межами населених пунктів, для іншого  сільськогосподарського призначення строком на 20 років. На земельній ділянці є нерухоме майно, а саме корівник 4-х рядний та санпропускник вул.Прифермерська,10, є власністю ПП ФГ „Західний Буг”  .

2.Встановити орендну плату за земельні ділянки в розмірі 12% від загальноукраїнської нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

3. Рішення Оваднівської сільської ради № 12/16 від 26.11.2021 року в додатку 2 п.1 вважати недійсним.

4.ПП ФГ „Західний Буг” в трьохмісячний термін  (до 18.05.2022) укласти договори оренди на земельні ділянки та провести реєстрацію права оренди згідно з чинним законодавством. В разі не укладання договорів у встановлений термін пункт 1 даного рішення втрачає чинність.

Голова                             Сергій ПАНАСЕВИЧ