ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ.

Дата: 04.07.2022 14:44

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ, ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА  ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ  ГРОМАДСЬКОСТІ

ПРИ РОЗРОБЛЕННІ

ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  В СЕЛІ ГАЛИНІВКА ПО ВУЛИЦІ ЦЕНТРАЛЬНІЙ,  з метою  будівництва  і обслуговування будівель ринкової інфраструктури,Володимир-Волинського району Волинської області.

ОРГАН, ЩО  ПРИЙМАТИМЕ  РІШЕННЯ  ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА  ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

Оваднівська сільська рада Володимир-Волинського району Волинської області.

ПРОЦЕДУРА  ГРОМАДСЬКОГО  ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

відповідно до ст. ст. 21,10 Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»,ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ  ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  В СЕЛІ ГАЛИНІВКА ПО   ВУЛИЦІ  ЦЕНТРАЛЬНІЙ  з метою  будівництва  і обслуговування будівель ринкової інфраструктури,Володимир-Волинського району Волинської області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 04липня 2022 року на сайті Оваднівської сільської ради(https://ovadnivska-gromada.gov.ua/) та триватиме до  04 серпня 2022 р.  (не менше як 30 днів).

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до  ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  В СЕЛІ ГАЛИНІВКА ПО   ВУЛИЦІ  ЦЕНТРАЛЬНІЙ,   з метою  будівництва  і обслуговування будівель ринкової інфраструктури.Усі зауваження і пропозиції до детального плану території , одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з ДЕТАЛЬНИМ  ПЛАНОМ  ТЕРИТОРІЇ  В СЕЛІ ГАЛИНІВКА ПО   ВУЛИЦІ  ЦЕНТРАЛЬНІЙ,   з метою  будівництва  і обслуговування будівель ринкової інфраструктури та отримати додаткову інформацію можна за адресою: Волинська обл., Володимир-Волинський район, с. Овадне, вул. Перемоги, 20, тел. 03342-92231;

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції  до  ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ  ТЕРИТОРІЇ В СЕЛІ ГАЛИНІВКА ПО   ВУЛИЦІ  ЦЕНТРАЛЬНІЙ,   з метою  будівництва  і обслуговування будівель ринкової інфраструктури, подаються до: виконавчого комітету Оваднівської сільської ради: 44720,Волинська обл., Володимир-Волинський р-н, с. Овадне, вул. Перемоги, буд. 20. Відповідальна особа: провідний спеціаліст  земельного відділу Оваднівської сільської ради Савас Олена Борисівна,  e-mail: otgovadnezem@ukr.netСтрок подання зауважень і пропозицій становить не менше 30 днів, тобто до 04 серпня 2022  року.Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

44720, Волинська обл., Володимир-Волинський р-н,

с. Овадне, вул. Перемоги, 20.