Про обстеження пасік в умовах воєнного стану.

Дата: 07.03.2023 16:42

Про обстеження пасік в умовах воєнного стану.

Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації надає наступну інформацію Міністерства аграрної політики та продовольства України про проведення обстеження пасік в умовах воєнного стану. Для спрощення проведення обстеження пасік в умовах воєнного стану для тих пасічників, які не можуть особисто бути присутніми під час обстеження їх пасік (призвані до лав ЗСУ), розроблено Google-таблицю. Пасічнику, який не може особисто бути присутнім під час огляду пасіки або уповноваженій ним особі, необхідно заповнити дану форму. Після внесення інформації представники територіального органу Держпродспоживслужби узгодять час для проведення ветеринарно-санітарних заходів на пасіках у присутності уповноваженої особи. Заповнити інформацію про обстеження пасік в умовах воєнного стану можна за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/15CDUKLHv3CQXEZAynnNshWmr NIJ03DuADvedTMz21Go/edit#gid=0