Про внесення змін до рішення сесії від 15.04.2022 року №17/12

Дата: 29.08.2022 10:27

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХIХ  сесія VIII скликання

12.08.2022                                        с.Овадне                                              № 19/19

Про внесення змін до рішення сесії

від 15.04.2022 року №17/12

Відповідно ст..26 Закону України  «Про місцеве самоврядування», ст..12,22,124,125,126 Земельного кодексу України,Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», від 24.03. 2022 року № 2145-IХрозглянувши клопотання директора ТОВ «П'ятидні»Діброви Валерія Григоровича, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища та комунальної  власності, Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення сесії від 15.04.2022 року №17/12 в пункті 1 замінивши «Надати дозвіл ТОВ «П'ятидні» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок» на«Передати в оренду ТОВ «П'ятидні» терміном на 1 рік, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва земельну ділянку площею 30.738  га, з присвоєним кадастровим номером 0725580800:05:001:2342 на території (бувшої Гайківської) Оваднівської сільської ради».

2.Встановити орендну плату за земельні ділянки в розмірі 8% від загальноукраїнськоїнормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

3.Сільському голові укласти договір оренди землі та провести його реєстрацію згідно чинного законодавства

4. Контроль за виконаннямданогорішенняпокластипостійнукомісію  з питаньземельнихвідносин, природокористування, плануваннятериторії, будівництва, архітектури, охоронипам'ятокісторичногосередовища та комунальноївласності .

Голова    Сергій ПАНАСЕВИЧ