Про надання згоди на дострокове розірвання договоруоренди землі (невитребуваних часток (паїв))

Дата: 29.08.2022 10:36

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХIХ сесія VIII скликання

12.08.2022   с. Овадне№ 19/13

Про надання згоди на

дострокове розірвання

договоруоренди землі

(невитребуваних часток (паїв))

Розглянувши клопотання ФГ «Західний Буг», відповідно до статей 12, 22, 33, 79-1, 81, 116 Земельного кодексу України,  статей  1, 3, 5 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статей  20, 22, 25 Закону України „Про землеустрій”,частини 5 статті 16 Закону України „Про Державний земельний кадастр”, Закону  України «Про оренду землі», ч 1. ст. 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи  рекомендаціїпостійної  комісії  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища та комунальної  власності, Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати згодуФГ «Західний Буг» на дострокове розірваннядоговору оренди землі від 24січня 2014 року № 2,(додаткова угода №1 від 01.07.2016 року)предметом якого є оренда не витребуваних земельних часток  (паїв) загальною площею 23,6683 га у зв’язку зі витребуванням часток (паїв) власниками (спадкоємцями).

2. Визначити, що відповідно положень ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України умовидодаткової угоди до договору застосовуються до відносин між сторонами, які виникли змоменту укладення основного договору оренди землі від 24січня  2014року.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну  комісію  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища та комунальної  власності.

Голова                                 Сергій ПАНАСЕВИЧ