Волинська область, Володимирський район

РІШЕННЯ   № 23/61 Про поновлення гр.Різнику В.О. договору оренди землі

Дата: 03.03.2023 10:57

ХХIII сесія VIII скликання

23.02.2023                                          с. Овадне                                              № 23/61

Про поновлення гр.Різнику В.О.

договору оренди землі

Розглянувши звернення гр. Різника Володимира Олександровича про поновлення договору оренди земельної ділянки (водного обєкта) за межами населеного пункту с.Красностав, на підставі ст.ст. 12, 93, 122, 125, 126, 126-1Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель», керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити гр.Різнику В.О. термін оренди земельної ділянки (водного обєкта) площею 2,2369 га за межами населеного пункту с. Красностав на території Оваднівської сільської ради кадастровий номер 0720582200:01:001:0137, строком на 10 років.

2. Поновити гр.Різнику В.О.договір оренди землі від 18 квітня 2011 р. (договір оренди земельної ділянки зареєстрований 18.04.2011р.,) площею 2,2369 га за межами населеного пункту с.Красностав на території Оваднівської сільської ради, кадастровий номер 0720582200:01:001:0137, шляхом укладення нового договору оренди землі, на вказаних в даному рішенні умовах.

3. Встановити, що річна оренда плата за користування земельною ділянкою, становить 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в розмірі 3305,96 грн в рік з урахуванням коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки землі.

4. Зобов’язати гр.Різника В.О.

4.1. У місячний термін укласти договір оренди  землі.

4.2.Зареєструвати речове право  відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4.3.  Виконувати обов’язки землекористувачів, визначені ст. 96 Земельного кодексу України.

5. Визначити уповноваженою особою для підписання договору оренди землі сільського голову.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та комунальної власності.

Голова                                                                 Сергій ПАНАСЕВИЧ