ПРОЄКТ РІШЕННЯ 27/10 від 02.08.2023 Про зміну назви КП «Оваднівський ЦПМД» Оваднівської та Зимнівської сільських рад Володимир-Волинського району Волинської області

Дата: 01.08.2023 12:49

ХХVII сесія VIII скликання

02.08.2023                                       с. Овадне                                                   27/10

Про зміну назви КП «Оваднівський ЦПМД»

Оваднівської та Зимнівської сільських рад

Володимир-Волинського району Волинської області

У зв’язку з перейменуванням Володимир – Волинського району в Володимирський район, відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про перейменування Володимир-Волинського району Волинської області» від 18.07.2022р. №2405-IX, відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»,   керуючись ст. ст. 26, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Змінити назву та юридичну адресу комунального підприємства «Оваднівський ЦПМД» Оваднівської та Зимнівської сільських рад Володимир-Волинського району Волинської області  (код  ЄДРПОУ 44429780, юридична адреса : 44720, Волинська  область, село Овадне, вулиця Покровська, будинок 20) на комунальне підприємство «Медичний центр об’єднаних громад» Володимирського району Волинської області (код  ЄДРПОУ 44429780, юридична адреса : 44752, Волинська  область, село Зимне, вулиця Миру, будинок 4).
  2. Затвердити статут комунального підприємства «Медичний центр об’єднаних громад» Володимирського району Волинської області  у новій редакції згідно з додатком.
  3. Доручити генеральному директору комунального підприємства «Медичний центр об’єднаних громад» Володимирського району Волинської області Іванюку Сергію Петровичу забезпечити державну реєстрацію зміни найменування юридичної особи в «Медичний центр об’єднаних громад» Володимирського району Волинської області та зміну юридичної адреси на (44752, Волинська  область, село Зимне, вулиця Миру, будинок 4) в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у порядку, передбаченому чинним законодавством.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                         Сергій ПАНАСЕВИЧ

Іванюк Сергій