Волинська область, Володимирський район

З міжнародним днем людей похилого віку!

Дата: 01.10.2023 11:48

1 жовтня - дуже особлива дата. В цей день у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Міжнародний день похилого віку є символом єдності і спадкоємності поколінь.

Люди поважного віку - це скарб нації, джерело народної мудрості, досвіду,   вміння.  Їх життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

Щиро дякуємо Вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати й допомогти, за гідний приклад для наслідування. Висловлюємо слова глибокої вдячності за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Бажаємо мирного неба над головою, довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Все буде Україна!