Вітання сільського голови з днем вчителя!

Дата: 01.10.2023 11:49

Шановні вчителі Оваднівської громади!

Вітаю Вас із професійним святом, яке щороку приносить перша неділя жовтня.

Професія вчителя - одна з найблагородніших і найважливіших, які існують на землі. Вам доводиться щодня виконувати важку роботу, допомагаючи дітям не тільки вбирати нову інформацію, а й формуватися як особистостям. Своєю мудрістю та вмінням знайти підхід до кожного Ви трансформуєте наше суспільство, а значить - і наше майбутнє. Кожен проведений Вами урок - це маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне, яке проходить на одному диханні.

Спасибі, за Вашу колосальну працю. Хай Вам ніколи не вривається терпець, а учні не змушують зайвий раз дратуватись. Хай у році буде чимало сонячних днів, які надихатимуть та приноситимуть радість. Бажаю Вам здоров'я, наснаги, запалу до роботи та невичерпної любові, яку Ви щодня даруєте дітям. Нехай настане Мир, щоб Вам і Вашим вихованцям не доводилося переривати уроки і ховатися в укриття, боячись за власне та дитяче життя. Миру нам всім, а Вам наснаги та нових професійних злетів!

З повагою Сільський голова Сергій Панасевич.