Волинська область, Володимирський район

РІШЕННЯ 30/7 Про затвердження Статуту Володимирської районної дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції.

Дата: 29.12.2023 12:22

ХХX сесія VIII скликання

19.12. 2023                                       с. Овадне                                                 № 30/7

Про затвердження Статуту Володимирської районної

дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції

Керуючись ст. 25, ст.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою приведення Статуту Володимирської районної дитячо-юнацької спортивної школи у відповідність з вимогами чинного законодавства України, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в пп.5.5.1. та пп. 5.5.2 розділу V «Фінансово-господарська діяльність, матеріально технічна база» виклавши його в новій редакції: пп. 5.5.1. «За рішенням засновника бухгалтерський облік здійснюється (ведеться) бухгалтером Володимирської районної дитячо-юнацької спортивної школи», пп. 5.5.2 «Право першого підпису на фінансових та інших документах належить директору Володимирської районної дитячо-юнацької спортивної школи, а право другого підпису – бухгалтеру Володимирської районної дитячо-юнацької спортивної школи».

2.Визначити орган управління Володимирської районної дитячо-юнацької спортивної школи: вищий орган управління – засновник, виконавчий – директор.

3.Затвердити Статут Володимирської районної дитячо-юнацької спортивної школи (код ЄДРПОУ 34301493) у новій редакції.

4. Директору Володимирської районної дитячо-юнацької спортивної школи подати документи для державної реєстрації змін в ЄДР Статуту у новій редакції, у встановленому законом порядку.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова                                                                                     Сергій ПАНАСЕВИЧ