Волинська область, Володимирський район

РІШЕННЯ 30/6 Про внесення змін до штатних розписів закладів культури Оваднівської сільської ради.

Дата: 29.12.2023 12:23

ХХX сесія VIII скликання

19.12.2023                                           с.Овадне                                             № 30/6

Про внесення змін до штатних розписів

закладів культури Оваднівської сільської ради

Згідно наказу Міністерства культури України від 20 вересня 2011 року №767/0/16-11 «Про затвердження Типових штатних нормативів клубних закладів, центрів народної творчості, парків культури та відпочинку та інших культурно-освітніх центрів і установ державної та комунальної форми власності сфери культури», звернення керівника народного аматорського фольклорного колективу «Ягоденські свояки» клубу с. Ягідне, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до штатного розпису клубу села Ягідне, ввівши додатково 0,5 ставки керівника народного аматорського фольклорного колективу «Ягоденські свояки».
  2. Внести зміни до штатного розпису клубу села Верба ввівши додатково 0,5 ставки керівника народного аматорського вокального ансамблю «Мелодія».
  3. Внести зміни до штатного розпису будинку культури села Красностав ввівши додатково 0,5 ставки керівника народного аматорського фольклорного колективу «Джерело».
  4. Затвердити і ввести в дію з 01.01.2024 року штатні розписи клубу села Ягідне, клубу села Верба та будинку культури села Красностав у новій редакції (додано).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова                                                                                Сергій ПАНАСЕВИЧ

Іващенко Тетяна