Обгрунтування закупівлі електроенергії.

Дата: 09.01.2024 15:49

ОБҐРУНТУВАННЯ

здійснення замовником закупівлі відповідно до Постанови від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі — Особливості) (зі змінами).

1. Найменування замовника: Гуманітарний відділ виконавчого комітету Оваднівської сільської ради.

2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 44450000.

3. Місцезнаходження замовника: 44720, Україна, Волинська область, село Овадне, вул. Перемоги, будинок 20.

4. Процедура проведення закупівлі: Відкриті торги (з особливостями).

5. Конкретна назва предмета закупівлі: «Електрична енергія» (ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія).

6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код ДК 021:2015:. 09310000-5 Електрична енергія).

7. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 64600 кВтгод

8. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: межа балансової належності електроустановок замовника (Заклади культури, заклади загальної середньої та дошкільної освіти Оваднівської сільської ради).

9. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: Цілодобово з 01.01.2024 р. по 31.12.2024 р. (включно).

10. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Оплата поставленої електричної енергії за відповідний розрахунковий період здійснюється шляхом післяплати на підставі акта приймання-передачі електричної енергії. Оплата поставленої електричної енергії за цим Договором здійснюється Споживачем протягом 5 робочих днів з моменту підписання сторонами акта приймання-передачі електричної енергії за відповідний розрахунковий період..

11. Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ"

12. Код згідно з ЄДРПОУ / реєстраційний номер облікової картки платника податків суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 42159289.

13. Місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 43026, Україна, Волинська область,  місто Луцьк, вулиця Єршова, будинок 11А .

14. Ціна договору: 413 181,60 гривень (Чотириста тринадцять тисяч сто вісімдесят одна грн.., 60 коп.), з ПДВ.

15. Підстава для здійснення замовником закупівлі: Під час проведення процедури закупівлі відкриті торги, по предмету закупівлі: «Електрична енергія» (ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія, ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-20-011292-a) після терміну закінчення подання тендерних пропозицій на веб – порталі Уповноваженого органу подана одна тендерна пропозиція від  ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» на суму 413 181,60 грн. (з ПДВ).

Відповідно до пункту 38 Особливостей, Замовник розглядає тендерну пропозицію, яка зазначена найбільш економічно вигідною відповідно до цих особливостей щодо її відповідності вимогам тендерної документації.

Під час розгляду тендерної пропозиції від ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» на відповідність вимогам тендерної документації, підстав для відхилення тендерної пропозиції вказаного учасника не виявлено.

Повідомлення про намір підписати договір сформовано: 29.12.2023р.

З урахуванням цього, уповноваженою особою було прийнято рішення здійснити закупівлю за предметом закупівлі «Електрична енергія» (ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія) шляхом укладення договору про закупівлю з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ»  для закупівлі товару.

Уповноважена особа                                                                         Ганна САВЮК