A A A K K K
для людей із порушенням зору
Оваднівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Обгрунтування закупівлі матеріалів для ремонту водомережі (фільтр для води).

Дата: 09.01.2024 12:27
Кількість переглядів: 51

Фото без опису

ОБҐРУНТУВАННЯ

застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі — Особливості) (зі змінами)

 

 

1. Найменування замовника: Гуманітарний відділ виконавчого комітету Оваднівської сільської ради.

2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 44450000.

3. Місцезнаходження замовника: 44720, Україна, Волинська область, село Овадне, вул. Перемоги, будинок 20.

4. Вид предмета закупівлі: Закупівля без застосування електронної системи закупівель.

    5. Конкретна назва предмета закупівлі: «Матеріали для ремонту водомережі (фільтр для води)».

    6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації.

7. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1 штука.

8. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: Заклад загальної середньої освіти «Гімназія села Гайки Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області»

9. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.12.2024 року.

10. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Розрахунок Замовником за товар здійснюється в національній валюті України 100% оплати шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.

11. Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: ФОП Пасальська Оксана Андріївна.

12. Код згідно з ЄДРПОУ / реєстраційний номер облікової картки платника податків суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 2683818553.

13. Місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 44720, Україна, Волинська область, місто Володимир, вулиця Шептицького, будинок 9.

14. Ціна договору: 50 000,00 гривень (П’ятдесят тисяч грн., 00 коп.), без ПДВ.

    15. Підстава для здійснення замовником закупівлі: відповідно до пункту 11 Особливостей — а саме: «для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою ніж 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою ніж 200 тис. грн, робіт, вартість яких є меншою ніж 1,5 млн. грн.., замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель».

16. Обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей:

Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень. Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 14.02.202. (Закон України "Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку проведення загальної мобілізації" від 08.11.2023 р.       № 10211 та Закон України «Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 08.11.2023 р. № 10212). Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно: 1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні; 2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов'язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України. Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях: 1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася. Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану. З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. На виконання даної норми Закону урядом були прийняті Особливості. Положеннями Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.

У Замовника виникла потреба у закупівлі товару за предметом закупівлі: «Матеріали для ремонту водомережі (фільтр для води)» Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації очікуваною вартістю 50000,00 гривень (П’ятдесят тисяч грн.., 00 коп.). Відповідно до пункту 11 Особливостей Уповноваженою Особою прийнято рішення здійснити таку закупівель без використання електронної системи закупівель, внести інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднити відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

     Обгрунтування проведеної процедури закупівлі за предметом закупівлі «Матеріали для ремонту водомережі (фільтр для води)». код  ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації, затверджене начальником Гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради Іващенко Тетяною Федорівною.

 

         Уповноважена особа                                                                            Ганна САВЮК

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь