Інформація щодо ринку електроенергії

На ринку електроенергії на даний час нараховується 172 постачальники, які отримали доступ до мереж операторів систем розподілу на території Волинської області.

20:03 17.02.2021

Ефективні біопрепарати для захисту рослин.

Біологічний метод захисту рослин є важливою складовою інтегрованої системи захисту рослин від шкідливих організмів. На відміну від пестицидів хімічного походження біопрепарати не зумовлюють негативних якісних і кількісних змін у агроценозах. Діючим інгредієнтом сучасних біопрепаратів являються компоненти природних біоценозів, що говорить про їх безпеку для навколишнього середовища, людей, тварин, птахів, риб і корисної ентомофауни.

19:55 17.02.2021

ПЕРЕЛІК ПЛАТНИХ ПОСЛУГ,які надає ДУ" Волинська обласна фітосанітарна лабораторія".

Відділ фітосанітарного аналізу має право на проведення 6 експертиз: ентомологічної, мікологічної, фітогельмінтологічної, гербологічної, вірусологічної та бактеріологічної.

19:49 17.02.2021

95-ти річний ювілей жительки села Білин  Климук Марії Костянтинівни.

Вчора  відсвяткувала 95-ти річний ювілей жителька села Білин  Климук Марія Костянтинівна. Привітати ювілярку завітали заступник Оваднівського сільського голови Базилюк М.П., староста Бельзюк І.І., начальник Центру надання адміністративних послуг Добринський Т. М., землевпорядник Антонюк Н.М.

09:06 16.02.2021

Добрі справи.

Цьогорічна зима не лише радує нас снігом та морозом, перетворюючи все навколишнє у справжню казку, але й засмучує важкими погодними умовами. Хуртовина завалила нас снігом по вінця й перевірила на міцність не лише людей, а й машини. Група підприємств та організацій ,за доброю традицією, що вже склалася протягом останнього часу, не залишилась осторонь проблем  Оваднівської громади. Їх снігоприбиральна техніка  одна з перших, а подекуди і єдина, дієво долучилися до розчистки  доріг і вулиць від снігу. Добре, коли всі разом беруться за діло.

12:33 15.02.2021