Офіційно перейшла до ПЦУ релігійна громада села Галинівка

5-го лютого стало відомо, що релігійна громада в селі Галинівка Володимир-Волинського району офіційно зареєстрована як релігійна організація «Релігійна громада Преподобного Сергія Радонежського Української православної церкви (Православної церкви України)».

07:34 06.02.2021

Загальні збори (сходи) громадян в Овлочинському старостинському окрузі.

Загальні збори (сходи) громадян в селах Овлочинського  старостинського  округу: Крать, Ставки та Овлочин відбулися 04 лютого.Збори проводив  Оваднівський сільський голова С. С.Панасевич.  На них були присутні   також: заступник сільського голови Юрик І.М., начальник земельного відділу сільської ради Гулуа З.Т., поліцейський офіцер громади Коколюк А.І. та староста сіл Овлочин, Ставки , Крать Став'ярська Н.В.. На зборах  селяни   розглянули найбільш актуальні питання для громади і окремих сіл.:про медичне облуговування, про покращення автобусного сполучення, різні питання , що стосувалися надання та використання земельних ділянок тощо.На всі порушені проблеми учасники зборів  отримали вичерпні відповіді. Питання, що потребують детальнішого вивчення, сільський голова С. С. Панасевич взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити їх  по суті.

13:01 05.02.2021

Релігійна громада села Галинівка вимагає переходу в ПЦУ.

Жителі села Галинівка майже  цілий день 3 лютого  чекали голову облдержадміністрації Юрія Погуляйка , аби запитати, коли ж згідно з документами їхня церква перейде з УПЦ в ПЦУ, розповідає Суспільне Волинь.

17:56 04.02.2021

Оваднівська сільська рада висловлює щиру подяку голові благодійного фонду «Матері Божої Неустанної Помочі» о. Миколаю Гінайлу за надання гуманітарної матеріальної допомоги .

Оваднівська сільська рада  висловлює щиру подяку голові благодійного фонду «Матері Божої Неустанної Помочі» о. Миколаю Гінайлу за надання гуманітарної матеріальної допомоги для осіб Оваднівської територіальної громади, які опинилися у складних життєвих обставинах.

12:17 04.02.2021

Співпраця сільської ради, народного депутата Ігоря Гузя з фондом «Тільки разом»

У фельдшерсько-акушерському пункті села Сусваль замінили всі старі двері та вікна на енергозберігаючі, для потреб Красноставського старостинського округу придбали принтер, а в садочок села Овадне передали комп’ютер. Усе це вдалося реалізувати завдяки співпраці народного депутата Ігоря Гузя з фондом «Тільки разом» та у співфінансуванні з Оваднівською сільською радою – ОТГ.

19:12 02.02.2021

З 1 лютого розпочався прийом заяв про зарахування дітей до першого класу гімназії с.Верба на 2021-2022 навчальний рік. Прийом документів триватиме по 28 травня 2021 року.

19:01 02.02.2021

В бібліотеці загальноосвітньої школи с.Ставки проведено годину вшанування пам'яті "Крути- біль і сум і вічна пам'ять".

100 років тому історія України закарбувала на своїх скрижалях новий символ,який став невід'ємною складовою генетичної пам'яті українського народу.Цей символ-Крути. З цієї нагоди в бібліотеці загальноосвітньої школи с.Ставки проведено годину вшанування пам'яті "Крути- біль і сум і вічна пам'ять". Діти здійснили мандрівку в минуле сторінками трагічної історії нашого народу. Присутні мали змогу переглянути книжкову виставку "Пам'ятаємо героїв Крут".

18:51 01.02.2021

Новини з гімназії с. Верба.

Сьогодні профорієнтаційну роботу з учнями 9 класу "Гімназії села Верба Оваднівської сільської ради"провели працівники Оваднівського професійного ліцею: практичний психолог Зінь О.В., майстер виробничого навчання Мельничук М.В., викладач спецдисциплін Тумік В.Г.

18:48 01.02.2021