Новини з гімназії с. Верба.

Сьогодні профорієнтаційну роботу з учнями 9 класу "Гімназії села Верба Оваднівської сільської ради"провели працівники Оваднівського професійного ліцею: практичний психолог Зінь О.В., майстер виробничого навчання Мельничук М.В., викладач спецдисциплін Тумік В.Г.

18:48 01.02.2021

Вчителі Оваднівської та Устилузької ОТГ  взяли участь в онлайн-тренінгу «Інновації в освітньому просторі: сучасні тренди»

Вчителі Оваднівської та Устилузької ОТГ взяли участь в онлайн-тренінгу «Інновації в освітньому просторі: сучасні тренди»

Древня мудрість говорить: «Той, хто стоїть на місці, той відстає, а хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятись, досягнувши вершини, а підніматись ще вище».

19:48 30.01.2021

Учнів запрошують взяти участь у школі “Агенти змін” і створити проєкт

Всеукраїнська школа  “Агенти змін” і “Мала академія наук України” запрошують учнів 8-10 класів взяти участь у дев’ятій Школі з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання “Агенти змін 2021”.

19:38 30.01.2021

Міністерство соціальної політики України інформує про розміри державних допомог у 2021 р,, виходячи із нових розмірів прожиткового мінімуму https://rada.info/upload/users_files/04334873/bb1471c92027de0f211f7f7ad64830fa.docx

11:56 23.01.2021

КРЕДИТ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА для ВПО, учасників АТО або ООС

Волинське регіональне управління Держмолодьжитла забезпечує реалізацію Програми надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року №980.

11:52 23.01.2021

Призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців

19 січня 2021 року Володимир Зеленський підписав указ № 21/2021 „Про призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва”.

10:24 21.01.2021