Волинська область, Володимирський район

Візит голови Волинської обласної адміністрації

Дата: 24.01.2018 15:27

24 січня 2018 року Оваднівську сільську раду з робочим візитом відвідав голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Петрович Гунчик. Першочергово відвідавши Оваднівський професійний ліцей, ознайомився з потребами та проблемами даного навчального закладу та запропонував низку заходів для забезпечення їх ефективного вирішення.

Привернула робота Оваднівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Цей заклад потребує модернізації опалювальної системи. На сьогоднішній день наявна система є збитковою та малоефективною. Визначили етапи подальшого вирішення даного питання за підтримки губернатора області.

Після візитів вище згаданих установ, Володимир Петрович відвідав приміщення сільської ради, в актовому залі якого зібрались працівники установи, директора шкіл, депутати сьомого скликання Оваднівської сільської ради, голови районної ради, Роман Гук, та районної державної адміністрації, Наталія Василець. При зустрічі, голова обласної державної адміністрації підтримав місцеву владу у їх непростій роботі. Наголосив на необхідності вирішення першочергових проблем громади. Присутні на засіданні мали можливість задати питання та зауваження першій особі області. На завершення, Володимир Гунчик побажав усім сімейного благополуччя та заручився підтримкою в подальшій тісній співпраці у вирішенні проблем громади задля благополуччя місцевих жителів.