Волинська область, Володимирський район

ВПОРЯДКУВАННЯ  ХРЕСТА  В  СЕЛІ   БІЛИН

Віра без діл – мертва.

Біблія.

Наші вчинки говорять про нас без слів, особливо – вчинки добрі, хороші.

Що ж таке доброта? Якщо відкрити тлумачний словник, то прочитаємо: «Доброта — це внутрішнє відчуття людини, яке можна висловити як словами, так і вчинками».

Чинити добрі вчинки — обов’язок людини, покладений на неї Творцем. Ти зробиш одну добру справу, а на небі тобі запишеться десять.

В селі Білин сімї Шелковичів та Морозів за свій кошт встановили огорожу біля хреста та впорядкували біля нього територію.

Такі вчинки – приклад для підростаючого покоління і для всіх односельчан. Адже все починається з нас самих – і віра, і добробут, і краще майбутнє нашої держави.