Виїзний прийом громадян

Дата: 14.06.2018 15:50

14 червня 2018 року в Оваднівській сільській рвді відбувся виїзний прийом громадян у селах Гайки та Ягідне. Прийом проводили голова Володимир-Волинської районної державної адміністрації - Василець Наталія Володимирівна, заступник Володимир-Волинської районної ради - Мельник Алла Романівна, голова Турійської районної адміністрації - Василишин Орест  Васильович та голова Оваднівської сільської ради - Панасевич Сергій Степанович.

Також були присутні представник Управління Пенсійного фонду України в Турійському районі - Данилюк Валентина Федорівна та заступник директора Турійського районного центру зайнятості - Лучук Наталія Василівна.

В селі Гайки було відвідано загальноосвітню школу І-ІІ ступенів з директором Антонюк Валентино Петрівною, було обговорено питання облаштування першого класу та потреби школи. Також відвідали дитячий навчальний заклад села Гайки із завідучачем Базярук Ольгою Володимирівною, де обговорювалося питання перекриття даху у садочку.

Після чого був проведений прийом громадян в селі Ягідне. Вчителі села Ягідне висували питання щодо автобусного сполучення через села Ягідне та Гайки, стану доріг та проблеми стихійного звалища. На всі питання отримали вичерпні відповіді головою Оваднівської сільської ради. Після чого віддячили свіжим медом та душевною піснею.