День села Ліски

Дата: 29.07.2018 18:29

ДЕНЬ   СЕЛА   ЛІСКИ

28 липня 2018 року відбулося святкування Дня села Ліски.

Крім представників влади – сільського голови Оваднівської сільської ради Панасевича Сергія Степановича, в.о. обов’язків старости Войтович Марії Іванівни – на свято завітали помічник народного депутата Ігоря Гузя Хиць Віктор Леонтійович, голова Володимир-Волинського районного осередку «УКРОП» Пилипюк Павло Леонідович, представник Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Іванюк Сергій Петрович, представники від Володимир-Волинської птахофабрики «Епікур».

В  цей день лунали вітальні піснеспіви у виконанні фольклорного гурту «Ліщаночка», який незадовго до Дня села зорганізувала депутат сільської ради, місцева жителька і, просто, чудова жінка Ревула Світлана Григорівна; радували глядачів піснями та жартами Світлана Сульжук, Наталія Шамріцька та Лілія Глух – тріо з вокального гурту «Вербиченька» (с. Верба); особливого шарму святковому дню надавали мелодії у виконанні Військового духового оркестру.

Не забули в Лісках і про діток – дитячу програму, з участю аніматорів, для них організував Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя»., а також організатор свята Ревула С. Г.

А яке ж свято без частування? Всі присутні смакували українськими варениками, які наліпили місцеві господині та запашним кулішем, котрий приготували працівники птахофабрики «Епікур».

Спонсорську допомогу для проведення свята надали Оваднівська сільська рада, Юнак М. П. (фермерське господарство «Західний Буг»), Філюк В. В. ( директор Державного лісового господарства),  Полянський В. В., Бакун І.М, Смичук О. Я..

Свято вдалося  - і дощ не став на заваді, адже про все заздалегідь подбала родина Ревули Світлани Григорівни, її сусіди Олійник М. М.,  Полянський В. В. та інші місцеві жителі.