Волинська область, Володимирський район

Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 08.08.2018 15:36

07 серпня 2018 року у громаді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної освіти "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Галинівка". У конкурсі брали участь дві особи.

Умовами конкурсу передбачалося виявити компетентності осіб-конкурсантів із знання Конституції України, Законів України "Про засади запобігання та протидії корупції", "Про освіту" , "Про загальну середню освіту", "Про позашкільну освіту" та інших актів Міністерства освіти та науки України, презентації "Концепцій розвитку ЗОШ І-ІІІ ступенів села Галинівка на 2018-2020 роки".

Переможцем конкурсу стала Іващенко Тетяна Федорівна.

Кандидатура Іващенко Т.Ф. рекомендована сільському голові для призначення на посаду директора цієї школи.