Волинська область, Володимирський район

Нові бюджетні рахунки в 2021 році.

Дата: 27.12.2020 16:24

Платникам податків варто врахувати, що з 1 січня 2021 року діятимуть нові бюджетні рахунки

24.12.2020Фото без опису

Головне управління Державної казначейської служби України у Волинській області повідомило про нові реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів, - звертають увагу платників у податковій службі Волині.

Нові рахунки вводяться в дію з  4 січня 2021 року.

Кошти, сплачені на старі рахунки за надходженнями не будуть зараховуватись,  а повертатимуться як нез’ясовані надходження.

Нові реквізити рахунків вводяться у зв’язку зі змінами  в адміністративно - територіальному устрої населених пунктів України внаслідок проведення адміністративно - територіальної реформи відповідно до постанови  Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та розпорядження Кабінету Міністрів від 12.06.2020 № 708-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Волинської області».