Рішення №18/18 від 30.05.2022 "Про порядок деннийдругого пленарного засідання вісімнадцятоїсесії Оваднівськоїсільської ради восьмого  скликання"

Дата: 09.06.2022 12:47

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVIIIсесіяVIIIскликання

30.05.2022                                       с. Овадне                          № 18/18

Про порядок деннийдругого пленарного засідання вісімнадцятоїсесії

Оваднівськоїсільської ради восьмого  скликання

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на вісімнадцятій сесіїдругого пленарного засідання Оваднівської сільської ради восьмого скликання такий порядок денний:

18. Про затвердження порядку денного другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії восьмого  скликання.

Доповідає: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович

19. Про затвердження актів передачі та списання гуманітарної допомоги.

Доповідає: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович

20.  Про затвердження ставок єдиного податку .

Доповідає: начальник відділу юридичного забезпечення та персоналу, організаційної та мобілізаційної роботи Дацюк Тетяна Миколаївна.

21. Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Оваднівської  сільської ради.

22. Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками.

23. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.

24. Про надання дозволу на  розроблення  проекта  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність –Москвич Наталії Олександрівні

Доповідає: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Савас Олена.

25. Різне.

Голова                                   Сергій  ПАНАСЕВИЧ