Волинська область, Володимирський район

Рішення №18/19 від 30.05.2022 "Про затвердження актів списання  та передачігуманітарної допомоги"

Дата: 09.06.2022 12:47

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVIIIсесіяVIIIскликання

30.05.2022                                       с. Овадне                         № 18/19

Про затвердження актів списання

та передачігуманітарної допомоги

Керуючись статтями 26 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом ІІ Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ, затвердженої наказом управління Державного казначейства України та Міністерства економіки України від 10.08.2001 р. № 142/181, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», п.6. Закону України №21021 ІХ від 24.02.2022 «Про ведення військового стану», п.6 ст.4 Закону України №389-VIIвід 12.05.2022 «Про правовий режим воєнного стану», Указу президента України №133/2022 від 14.03.2022 та розглянувши акти по списанню гуманітарної допомоги, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити актина списання гуманітарної допомоги, яка відправлена                                  14 ОМБР в зону бойових дій (акти додано).

2.Передати на баланс КП «ЦПМД Оваднівської та Зимнівської сільської ради» матеріальні цінності по актах передачі (акт додано).

3. Передати на баланс гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради матеріальні цінності (акти додано)

4.Комісії з приймання, передачі, списання з балансу, проведення інвентаризації, оцінки та переоцінки основних засобів, необоротних активів, товаро-матеріальних цінностей Оваднівської сільської ради, здійснити списання та передачу матеріальних цінностей.

5. Контроль  за  виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

ГоловаСергій  ПАНАСЕВИЧ

Світлана Журавель 0675560597