Рішення №18/16 від 30.05.2022 "Про надання дозволу на розробку детального плану території в межах с.Охнівка"

Дата: 09.06.2022 12:48

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVIII сесія VIII скликання

27.05.2022                                         с.Овадне                                           № 18/16

Про надання дозволу на розробку

детального плану території

в межах с.Охнівка

Керуючись статтями 12,122  Земельного кодексу  України, ст.25, п. 34 частини 1 ст. 26 Закону  України  «Про  місцеве самоврядування  в  Україні»,  керуючись ст.21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно  до  Генерального  плану проектування  та  забудови     с.Охнівка,  враховуючи  висновок постійної  комісії  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури,  охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності, розглянувши  клопотання директора ТзОВ «Прогрес»Вітрука Анатолія Олександровича, Оваднівська сільська  рада

ВИРІШИЛА :

1. Надати  дозвіл виконавчому комітету Оваднівської сільської ради на розроблення детального плану території  молочно–тваринницької ферми № 2 на земельній ділянці з кадастровим номером  0720580400:05:001:0059 площею 6,0126 га в с. Охнівкапо вул. Озерній, 46  з метою будівництва силосної траншеї та водонапірної башні.

2.Виконавчому комітету Оваднівської сільської ради детальний план території в с. Охнівка по вул. Озерній, 46  подати  на  громадські слухання, розгляд  та  затвердження сільською  радою у встановленому  законодавством  порядку.

3. Розроблення  детального плану території с. Охнівка по вул. Озерній, 46   здійснити за кошти ТзОВ «Прогрес».

4.Контроль  за  виконанням даного рішення  покласти на  постійну  комісію  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності.

Голова                                             Сергій  Панасевич