РІШЕННЯ  № 25/7 Про передачу основних засобів (автомобіль Volkswagen Golf ) з балансу Оваднівської сільської ради  у власність Комунального господарства Оваднівської сільської ради.

Дата: 08.05.2023 14:46

ХХV сесія VIII скликання

26.04.2023                                      с. Овадне                                           № 25/7

Про передачу основних засобів

(автомобіль Volkswagen Golf )

з балансу Оваднівської сільської ради

у власність Комунального господарства

Оваднівської сільської ради.

Відповідно до ст. 26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ст. 136 Господарського Кодексу України, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Передати безоплатно з балансу Оваднівської сільської ради у господарське відання та на баланс комунального господарства Оваднівської сільської ради автомобіль Volkswagen Golf інвентарний номер 10510005 (Акт приймання-передачі основних засобів додано)

2.Комісії з приймання, передачі, списання з балансу, проведення інвентаризації, оцінки та переоцінки основних засобів, необоротних активів, товаро-матеріальних цінностей Оваднівської сільської ради, здійснити передачу.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                                Сергій ПАНАСЕВИЧ

Іван Юрик