РІШЕННЯ  25/1 Про затвердження порядку денного двадцять п’ятої сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 08.05.2023 15:08

ХХV сесія VIII скликання

26.04.2023                                      с. Овадне                                                      25/1

Про затвердження порядку денного

двадцять п’ятої сесії

Оваднівської сільської ради

восьмого скликання

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на двадцять п’ятій сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання такий порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного двадцять п’ятої сесії Оваднівської сільської ради восьмого скликання.

Доповідає: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович

2.Про затвердження Програми для кривдників на території Оваднівської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки

Доповідає: в.о керівника Центру надання соціальних послуг Оваднівської сільської ради Пацула Ірина Леонідівна.

3.Про затвердження Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Володимир-Волинської ДПІ головного управління ДПС у Волинській області на 2023 -2024 роки.

Доповідає: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

4. Про перейменування вулиць Оваднівської сільської територіальної громади.

5. Про створення відділу соціального захисту населення Оваднівської сільської ради та затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Оваднівської сільської ради.

6.Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.07.2021 №8/6 «Про затвердження структури апарату та виконавчих органів Оваднівської сільської ради» із внесеними змінами №10/8 від 26.10.2021 та № 13/5 від 21.12.2021.

7. Про передачу основних засобів (автомобіль Volkswagen Golf ) з балансу Оваднівської сільської ради у власність Комунального господарства Оваднівської сільської ради.

8. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2022р.№ 22/56 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2023 рік».

Доповідає: начальник фінансового відділу Оваднівської сільської ради Луцюк Олександр Вікторович.

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Віннику Дмитру Олександровичу

Доповідає: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Савас Олена Борисівна.

10. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

11.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТзОВ «Володимир-Волинський хлібозавод»

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Рою Андрію Михайловичу

13.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі Релігійній громаді Церкви Християн Віри Євангельської.

14.Різне.

Доповідає: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович

Голова                                                                        Сергій ПАНАСЕВИЧ