Село Галинівка.

Такого села, як Галинівка, в далекому минулому  в нашому районі не було. На карті, датованій 1924 роком,  у цій місцевості була польська колонія Камелювка. У 20-і роки минулого століття землі тут роздали «осадникам» Сокольському та Бабулінському (осадниками називали тих, хто воював раніше в армії Пілсудського). Так появилась майбутня  «Галинівка»

17:35 23.04.2021

Прибирання на кладовищі с. Білин.

22 квітня на кладовищі с. Білин відбулось прибирання. ДЯКУЄМО усім ,хто взяв участь ,а саме: Анзилевичу Максиму, Попко Миколі, Джасу Тарасу, Джас Вікторії, Герасимюк Наталії, Попко Валентині, Манько Вікторії, Антонюк Надії, Мосорук Людмилі, Скіць Валентині та Грицюку Тарасу - нашому місцевому депутату. Хоч нас було і малувато, і погода дощова, але ми справились. Всі разом ми сила!

18:20 22.04.2021

Місячник безпеки життєдіяльності у ЗОШ І-ІІІ ступеня села Овадне.

В рамках Місячника безпеки життєдіяльності у ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Овадне відбулася зустріч учнів з працівником місцевої пожежної частини. Учням продемонстрували пожежний автомобіль зі всіма пожежними спорядженнями. Діти отримали знання про протипожежну безпеку, пригадали правила безпечної поведінки з вогнем. Мали змогу відчути себе в ролі пожежника.

18:16 22.04.2021

Арт-марафон "Волинь запрошує до Лесиного краю у казку,де Лукаш із Мавкою блукають".

Вітаємо Горобець Уляну із зайнятим почесним II місцем в обласному арт-марафоні "Волинь запрошує до Лесиного краю у казку,де Лукаш із Мавкою блукають". Зичимо юній художниці творчих злетів та наснаги.Молодець!!!

17:48 22.04.2021

Електронний підпис

Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис, який забезпечить ідентифікацію автора електронного документа. Накладенням електронного підпису завершується створення електронного документа. Відносини, пов’язані з використанням удосконалених та кваліфікованих електронних підписів, регулюються Законами України «Про електронні довірчі послуги» та «Про електронні документи та електронний документообіг».

20:48 20.04.2021

ГУ ПФУ в Волинській області звертає увагу на зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”. Відповідно до постанови, до 1 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме АТ „Укрпошта”.

07:54 20.04.2021

Наша історія.

Церква Св. Василя Великого в селі Красностав.

12:59 17.04.2021