День пам’ять жертв політичних репресій

16 травня українcька спільнота вшановує пам’ять жертв політичних репресій. Ця дата є болісною і скорботною для нашого народу, адже в pоки масових репресій і Великого терору людські втрати в країні, за різними даними, становили щонайменше 4,4 мільйонів осіб.

20:17 15.05.2021

"Фалемичі-2021"

15 квітня наші учні взяли участь у проведенні відкритих змагань Оваднівської громади з пішого мандрівництва "Фалемичі-2021". Діти отримали масу позитивних емоцій, хороших вражень та нових знайомств. Свіже повітря, гарна погода та суперова компанія. Що ще потрібно для щастя?))...

18:00 15.05.2021

Міжнародна програма підвищення кваліфікації «Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу».

The International Historical Biographical Institute (Dubai - New York - Rome - Jerusalem - Beijing) запрошує вчителів, керівників закладів освіти, вихователів дошкільних закладів, методистів та науково-педагогічних працівників взяти участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації «Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу».

14:54 15.05.2021

Польові збори учнів  в урочищі "Вовчак"

Польові збори учнів в урочищі "Вовчак"

Учні 11 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Галинівка під керівництвом вчителя захисту України,Челядина В.М., взяли участь в польових зборах,які проходили в урочищі "Вовчак".

14:46 15.05.2021

В Галинівській школі вже починає зеленіти  дендропарк.

В Галинівській школі вже починає зеленіти  дендропарк. Перезимували саджанці благополучно. У квітні з учнями обкопали дерева, посадили біля дендропарку невеличкий гай з березами і дубом, трішки сосни, ліщини, липи. На початку травня в дендропарку провели дискування, а пізніше культивацію грунту, молоді дерева підвязали, розпушили біля них землю.

14:36 15.05.2021