Відбулась сесія Оваднівської сільської ради № 27-5

Дата: 07.03.2018 12:15

6 березня 2018 року, в приміщенні Оваднівської сільської ради, відбулась сесія сьомого скликання № 27-5.

На   двадцять сьому – п’яту  сесію сьомого скликання  Оваднівської сільської ради  із 22 депутатів, прибуло 19 депутатів.

Запрошені на сесію: представник народного депутата Віктор Хиць,  директор музичної школи Андрій Пальоха, начальник земельного відділу Оваднівської сільської ради Гулуа Зураб, юрист Оваднівської сільської ради Віталій Швець,  заступник  Оваднівського сільського голови  з фінансових питань Іван Юрик, заступник Оваднівського сільського голови, Микола Базилюк  та в. о. старости сіл Галинівка, Красностав.

Сесію сільської ради відкрив і вів Оваднівський сільський голова  - Панасевич Сергій Степанович.

Для ведення протоколу обирали секретаря сільської ради – Слюсаренко Галину Михайлівну.

На першому пленарному засіданні для підрахунку голосів при голосуванні обрана лічильна комісія в кількості 3-ох депутатів, а саме: Тріль Микола Анатолійович, Фєдосєєнко Івана Іванівна та Кузьмич Микола Миколайович.

В ході роботи сесії, депутатами розглядались питання щодо:

•  затвердження звітів про виконання бюджету за 2017 рік по Оваднівській, Галинівській, Красноставській, Білинській та Гайківських сільських радах;
  • внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2017 №24-2/4 «Про сільський бюджет на 2018рік;
  • затвердження положення про цільовий фонд на 2018 – 2020 роки;
  • забезпечення депутатської діяльності депутатів Оваднівської сільської ради на 2018-2020роки;
  • обмеження продажу та споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території населених пунктів Оваднівської сільської ради;
  • затвердження проектно–кошторисних документацій;
  • затвердження програми «Питна вода» на 2018-2020року;
  • затвердження Положення про порядок підготовки та прийняття регуляторних актів Оваднівською сільською радою Володимир – Волинського району Волинської області;
  • затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Оваднівської сільської ради;
  • надання дозволів на розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд;
  • затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі їх у власність.

Після плідної роботи депутатів були прийняті відповідні рішення.

В питанні РІЗНЕ було оголошено про створення фракції від БПП «Солідарність». Також від жителів села Овадне, вулиці Зелена, до сесії звернувся депутат Палій Василь Дем’янович з проханням допомоги у проведені газопроводу на основі співфінансування жителів і місцевого бюджету ради. На що депутати відповіли, що дане питання необхідно досконаліше вивчити, зробити необхідні розрахунки та відповідно тоді робити певні висновки.

Підсумовуючи роботу сесії, виступив помічник народного депутата Верховної ради України І. Гузя, Хиць Віктор. Він заручився допомогою, підтримкою в реалізації перспективного плану сільської ради в межах своїх повноважень.