Таланти ІІІ Тисячоліття

Дата: 20.04.2018 15:24

З метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, формування еститичного смаку, підвищення ролі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва у вихованні підростаючого покоління, у закладах загальної середньої освіти Оваднівської сільської ради був проведений конкурс "Таланти ІІІ тисячоліття".

Журі конкурсу визначило кращі роботи та рекомендувало їх для участі в обласному конкурсі. Відзначені роботи учнів закладів загальної середньої освіти - ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Галинівки: колективні роботи учнів 8,9,11 класів "Весняні крокуси", "Біля хати край села" (керівник-Крощук А.М.), "Дерево достатку" (керівник - Литвинюк Ю.І.). Оригінальністю вирізняється "Хатинка-оберіг" учнів 7 класу ЗОШ І-ІІ ступенів с.Сусваль (Жовтневе) Дацюк Світлани і Нікітіної Вероніки.

В обласному конкурсі беруть участь і малюнки учнів ЗОШ І-ІІ ступенів с.Верба Шишко Христини, Загороднюк Христини, Глух Надії (керівник -Ковальчук Г.А.)