ВРУЧЕННЯ НАГОРОДИ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»

Дата: 23.04.2018 15:35

18 квітня 2018 року в Будинку культури с .Свійчів відбулася урочистість з нагоди вручення Лущук Зої Анатоліївні (мешканки села Свійчів, Володимир-Волинського району) нагороди «Мати-героїня».

Нагороду вручала голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталія Володимирівна Василець. З вітальним словом та найкращими побажаннями звернулися до матері-героїні голова Володимир-Волинської районної ради Роман Григорович Гук, заступник голови з гуманітарних питань Оваднівської сільської ради Микола Пилипович Базилюк, в.о. старости Ващук Ніна Василівна.

Зої Анатоліївні Господь подарував шестеро діток: три доньки – Анастасію, Катерину,  Раїсу та три синочки – Іллю, Назарія та Івана. Всі діти ростуть вихованими, талановитими дітьми. Донька Настя навчається в Національному  технічному  університеті України «Київський політехнічний інститут імІгоря Сікорського», син Ілля – учень 10 класу Іваничівської школи-інтернату, Катя – закінчує 11 клас в Нововолинському ліцеї-інтернаті,  троє молодших діток є учнями Галинівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Назар (учень 7 кл.), Рая (Учениця 5 кл.) та Іванко (учень 1 кл.).

Як і годиться,  на святі лунали пісні: для своєї мами співала Катерина Лущук, вітав односельчанку своїми співами фольклорний колектив «Калинонька».