Сходи селян села Білин

15 листопада 2019р., у Будинку культури села Білин було велелюдно. В цей день тут відбулися чергові сходи селян за присутності Оваднівського сільського голови  Панасевича С. С. та спеціалістів сільської ради, на яких обговорювалися  різноманітні  питання, що потребують господарської уваги. А ще – Сергій Степанович вручив директору БК с. Білин Бельзюк І. І. ноутбук для потреб закладу культури та принтер для роботи провідному спеціалісту Оваднівської сільської ради Шамріцькій Н. М., які подарував директор ТЗОВ «Прогрес» Вітрук Анатолій Олександрович.

16:13 19.11.2019

Привітання !!!

Оваднівська сільська рада вітає з днем народження                              Панасевича Сергія Степановича!!!                 Шановний Сергій Степанович !

22:50 18.11.2019

Привітання !!!

Шановні працівники сільського господарства!

13:33 15.11.2019

Свято книги «Її величність українська книга» в с.Красностав

10 листопада 2019 року в бібліотеці села Красностав відбулося свято книги «Її величність українська книга», приурочене Дню української мови та писемності. Захід провела бібліотекар Чиж Руслана Петрівна, а учасниками були дітки 1-5 класів.

16:02 14.11.2019

Ремонт дороги с.Білин

Проведено поточний ремонт дороги асфального і білощебеневого покриття по вул. Травневій в селі Білин

12:47 12.11.2019