«Поезія моєї душі»

20 жовтня 2019 року бібліотекар с. Верба Галина Миколаївна Назарук провела захід «Поезія моєї душі», головною героїнею якого була жителька с. Верба, самобутня поетеса Скіць Тетяна Дмитрівна.

15:33 24.10.2019

«Коровай-сузір’я».

6 жовтня 2019 року, у м. Володимирі-Волинському відбувся ХІІ фестиваль традиційної національної культури «Коровай-сузір’я».

13:57 09.10.2019

Обласний фестиваль "Рух для здоров"я "

06 жовтня в місті Луцьку відбувся обласний фестиваль "Рух для здоров"я " серед учасників бойових дій. В підсумковому протоколі друге місце здобув представник команди Оваднівської ОТГ Степанюк Сергій.

16:56 07.10.2019

Ремонт в школі с.Білин

Проведено капітальний ремонт в школі с.Білин харчоблока, коридора та пральні

11:56 07.10.2019

Привітали вчителів села Білин

4 жовтня 2019 року, директор Будинку культури села Білин Іванна Іванівна Бельзюк разом з учнями місцевого навчального закладу, привітали вчителів   з їх професійним святом.

10:41 07.10.2019

День людей похилого віку с.Білин

1 жовтня директор Будинку культури села Білин Іванна Іванівна Бельзюк разом із працівниками та учнями місцевої школи привітали односельчан з Днем людей похилого віку.

09:37 02.10.2019

День людини похилого віку с.Верба

Тихо та непомітно падає листя з дерев, відчутна вранішня прохолода – так до нас приходить осінь. Мабуть, недаремно старість людини ще називають осінню життя, а свято людей похилого віку відзначають у перший день жовтня. У них – мудрість і терпеливість, розсудливість, вміння все зрозуміти і всім пробачити.  Щороку 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людини похилого віку. З цієї нагоди, 29 вересня 2019 року, в клубі села Верба, на запрошення завідуючої закладом культури С. А. Сульжук, відбувся концерт гурту «Воскресіння».

09:24 02.10.2019

День людей похилого віку с.Красностав

29 вересня   директор БК с. Красностав Наталія Іванівна Селещук та бібліотекар Руслана Петрівна Чиж теплими зворушливими словами вітали старожилів рідного села з Днем людей похилого віку.

09:07 02.10.2019