шоу-розвага «Кохання – статус плюс».

14 лютого 2020 року, в районному Будинку культури відбулася дуже цікава програма – шоу-розвага «Кохання – статус плюс». Участь у цьому конкурсному шоу брали військові із Зенітно-ракетного полку   м.Володимира-Волинського та чарівні дівчата із територіальних громад району. Оваднівську громаду представляла Люлька Жанна із с. Ліски. Дві години конкурсу пролетіли, як одна хвилина. Галантні хлопці в камуфляжі та красуні дівчата змагалися за звання «Валентин» і «Валентина», а глядачі підтримували їх дружніми оплесками. Дякую організаторам заходу за гарний вечір, веселий настрій і хвилини радості. Бажаю всім любові і душевної теплоти. Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.

13:05 18.02.2020

"Спорт для всіх"  (баскетбол)

"Спорт для всіх" (баскетбол)

15 лютого на базі Вербської ЗОШ I-II ст. відбулась першість Вол.-Волинської районної ДЮСШ  з баскетболу 3×3 серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н.. Оваднівським сільським центром "Спорт для всіх" та підтримки громадської організації "

15:05 17.02.2020

Кубок з волейболу

15 лютого команда Оваднівської ОТГ взяла участь у кубку Зимнівської ОТГ з волейболу. У підсумку наші спортсмени завоювали 1 місце.

12:36 17.02.2020

Кубок з баскетболу

09.02.2020 року команда Оваднівської ОТГ взяла участь у кубку Турійської ДЮСШ з баскетболу.

11:47 10.02.2020

Турнір із настільного тенісу

02 лютого 2020 року на базі Оваднівського професійного ліцею відбувся турнір із настільного тенісу. У підсумку серед жінок перемогу святкувала Смаль Анна, а поміж чоловіків перше місце здобув Балаж Людвік.

15:34 04.02.2020

Ямковий ремонт доріг

На території Оваднівської ОТГ проведено ямковий ремонт доріг, було вивезено 300 тон щебеню. Зокрема по селах Гайки, Білин, Сусваль, Овадне, Маркелівка, Охнівка.

09:19 28.01.2020

Турнір з настільного тенісу в с.Білин

24.01.2020 року, в будинку культури с. Білин проводився турнір з настільного тенісу. Суддею якого був директор Оваднівського сільського центру "Спорт для всіх" Балаж Людвик. Учасників було поділено на дві групи: молодша та старша. Серед учасників молодшої групи призові місця взяли: 3 місце Климук Михайло, 2 місце Зінюк Ірина та 1 місце Згоранець Марко. Серед учасників старшої групи першість здобули: 3 місце Шевчук Андрій, 2 місце Федорчук Вадим, 1 місце Огороднічук Олексій. Переможців було нагороджено призами які закуплені за рахунок Оваднівської сільської ради. Усім учасникам дякуємо за участь.

14:50 25.01.2020

«Свято Єднання» в бібліотеці села Красностав

21 січня 2020 року, в бібліотеці села Красностав відбулася година спілкування на тему: «Свято Єднання». Цей захід до дня Соборності і Свободи України, підготувала і провела місцевий бібліотекар Руслана Петрівна Чиж.

08:47 22.01.2020