Прийом громадян сільським головою в Гайківському СО

Згідно графіку прийому громадян 13 серпня Оваднівський сільський голова  Панасевич С.С. спільно із заступником сільського голови Юриком І.М. та поліцейським офіцером громади Коколюком  А.І. провів в селах Гайківського старостинського округу черговий виїзний прийом громадян з особистих питань. В селі Ягідне людей турбувало  збереження громадського пасовища , виділення додаткових ділянок для ведення особистого селянського господарства,проведення антиковідної вакцинації, збої в роботі вуличного освітлення.  За результатами звернень розпочато перевірку по факту самовільного використання земельної ділянки  жителем цього села.

15:01 13.08.2021

«Новації законодавства у сфері державної реєстрації прав на земельні ділянки»

ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 № 1423-IX, окремі норми якого набрали чинності 27.05.2021, передбачено:

13:50 12.08.2021

Щиро дякуємо  за допомогу!

Щиро дякуємо за допомогу!

Ось, нарешті, випала нагода від імені творчих колективів Оваднівської громади подякувати за спонсорську допомогу у пошитті сценічних костюмів:

12:20 10.08.2021

Концерт в Овлочині

08 серпня 2021 року, в Будинку культури села Овлочин відбувся централізований культурно-масовий захід присвячений 30-ій річниці Незалежності України.

15:10 09.08.2021

Голова районної ради відвідав Овадне.

Сьогодні, 09 серпня 2021 року, в Оваднівській сільській раді відбулася робоча зустріч голови Володимир-Волинської районної ради Хиця Віктора Леонтійовича та сільського голови Сергія Степановича Панасевича.

12:16 09.08.2021